UMB HOCKEY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

NOVINKY

20.09.2017 l Barbora Plešavská
VEĽKÉ GESTO OD KAPITÁNA UMB TÍMU
Univerzitný hokejový tím z Banskej Bystrice známy ako UMB tím je súčasťou Európskej Univerzitnej Hokejovej Ligy už štvrtým rokom. Do novej sezóny, však mal nastúpiť bez svojho doterajšieho kapitána tímu Martina Indrycha, ktorý po úspešnej štátnej skúške ukončil svoju púť na Univerzite Mateja Bela.

----------------------------------------------------

19.08.2017 l Barbora Plešavská
UMB tím konkuruje profesionálnym hokejovým tímom
Od Galavečera UMB tímu ubehol už nejaký ten mesiac, no pozitívne ohlasy ešte stále neutíchajú. Veď ktorý klub sa len tak môže pochváliť niečím takým, ako je vlastný dokument. Vlastný dokument totižto nemajú ani niektoré profesionálne kluby, no  UMB tím ho má a nemusí sa za neho absolútne hanbiť. Práve naopak. Tento univerzitný hokejový tím z Banskej Bystrice nie je známy len svojimi úžasnými výsledkami, ale najmä svojim profesionálnym prístupom.
----------------------------------------------------

09.07.2017 l Barbora Plešavská
Veľkolepý Galavečer v podaní UMB Hockey Team
UMB tím z Banskej Bystrice ukončil líniu zápasov EUHL v apríli na striebornom mieste. Za svojou sezónou 2016/2017 však uzatvorili brány až 28.6.2017 a to vo veľkom štýle. Obrovské srdce tejto hokejovej rodiny sa prejavilo aj mimo ľadovej plochy a to konkrétne v Aule Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde sa vedenie tímu a hráčiprišli poďakovať všetkým ktorí počas uplynulej sezóny bojovali spolu s nimi. Galavečer UMB bol galavečerom, aký neorganizujú ani profesionálne kluby, za ktorý by sa žiaden svetový tím nemusel hanbiť. Galavečer v podaní UMB tímu si získal obdiv aj všetky srdcia.
----------------------------------------------------

31.05.2017 l Barbora Plešavská
Zo slávnostného večera EUHL si UMB tím odniesol tri ocenenia
Ďalší ročník európskej univerzitnej hokejovej ligy EUHL  sa zavŕšil 11.4.2017 víťazstvom tímu UK Praha, ktorí zdolali bystrických šampiónov z UMB tímu 1:5. Ocenenie za majstra ligy EUHL však nebolo jediným ocenením, ktoré táto liga priniesla. V utorok 23.5.2017 sa na slávnostnom večeri EUHL rozdávalo niekoľko ocenení, ktoré si prevzali aj hráči UMB tímu.
----------------------------------------------------

SÚPERI

 
© 2016 UMB HOCKEY TEAM
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky